Skończ z wydawaniem kluczy!

Wysyłanie kodów zdalnie za pomocą smartfona, kody wydawane z określonym terminem ważności, możliwość dodania kolejnych użytkowników do zamka to tylko niektóre z zalet naszego systemu!

Jak to działa?

Otrzymałeś/aś rezerwację swojego apartamentu – sięgasz po telefon aby w szybki sposób wygenerować kod dostępu do mieszkania i przesłać go wynajmującemu. Kod generujesz na określony czas, kody są niepowtarzalne dzięki czemu masz pewność, że dana osoba nie wróci do Twojego mieszkania!

Wynajmujący przedłużył swój pobyt? W szybki sposób możesz zmienić czas działania kodu!

Ty inne osoby, które otrzymały od Ciebie uprawnienia,  mogą otwierać zamek telefonem z zainstalowaną aplikacją.

Dodatkowo, po zastosowaniu bramki wi-fi otrzymasz możliwość ustawienia alertów o otwarciu drzwi w czasie rzeczywistym.

Dwie możliwości otwarcia

Zdalny zamek smartLock do apartamentów może być otwierany na dwa sposoby – poprzez darmową aplikacją zainstalowaną na smartfonie osoby posiadającej uprawnienia do otwarcia zamka, która łączy się z zamkiem poprzez włączoną na jego telefonie funkcję Bluetooth lub za pomocą kodu otrzymanego w wiadomości SMS.

Zarządzanie zamkiem

Przed pierwszym użyciem zamka należy go skonfigurować przypisując w aplikacji administratora do danego zamka. Administrator może zarządzać wieloma zamkami, aplikacja nie posiada ograniczeń w liczbie zarządzanymi zamkami.

Aby skonfigurować zamek należy wykonać 3 proste kroki:

  1. Pobrać darmową aplikację dostępną w systemie Android oraz iOS
  2. Skonfigurować swoje konto w aplikacji – wpisując odpowiednie dane
  3. Dodać zamki, które chcemy obsługiwać

Po dodaniu zamków administrator może dodać kolejnych użytkowników zamków zapisując im dane uprawnienia, np. uprawnienia do generowania kodów dostępu i wysyłkę SMS, lub jedynie otwarcie drzwi za pomocą aplikacji.

W celu wygenerowania kodu dostępu wystarczy wybrać dany zamek, wybrać typ kodu jaki chcemy stworzyć, jeśli jest to kod czasowy – podać termin jego działania, następnie wpisać nr tel. na który ma być wysłany kod i gotowe!

Prosty montaż

Wystarczy, że zdemontujesz tradycyjną klamkę. Następnie należy wykonać dwa otwory w drzwiach zgodnie z szablonem, znajdującym się w opakowaniu. Zamontuj klamkę i skonfiguruj ją za pomocą wcześniej zainstalowanej darmowej aplikacji.

 

 

Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że wynajem może być łatwiejszy!

 

contact Skontaktuj się z nami