Usiądź wygodnie, weź telefon i wyślij SMS z kodem…To takie proste!

Przyznawaj dostęp do Twojego apartamentu z dowolnego miejsca na świcie!

 

Dzięki zastosowaniu naszych zamków, możesz w prosty sposób wydawać kody pozwalające na otwarcie Twojego apartamentu.

Generowanie kodów dostępu odbywa się z poziomu aplikacji mobilnej, następnie kod wysyłany jest za pośrednictwem wiadomości SMS na wskazany numer telefonu. Kody są unikatowe, zawierają w sobie informacje o dacie i godzinie stąd masz pewność że ten sam kod nigdy się nie powtórzy.

Istnieje kilka rodzajów kodów dostępu, które mogą zostać nadane: 

  • kod terminowy – z określoną datą i godziną rozpoczęcia oraz zakończenia działania
  • kod cykliczny – działający np. w każdą sobotę od godziny 8:00 do 18:00
  • kod jednorazowy – uprawniający do jednorazowego otwarcia drzwi
  • kod stały

Jako administrator zamka możesz oprócz kodów wydawać również tzw. e-klucze, czyli możliwość otwarcia zamka za pośrednictwem telefonu z technologią Bluetooth 4.0.

W przypadku chęci skorzystania z tej opcji otwarcia, konieczne jest zainstalowanie aplikacji przez odbiorcę e-klucza. Administrator zamka może w dowolnym momencie zablokować dostęp osobie, której wygenerował wcześniej e-klucz.

Nadawane kody dostępu mogą zostać przedłużone lub usunięte przed końcem pierwotnie ustawionego terminu.

Osoba zarządzająca zamkiem ma możliwość sprawdzania historii otwarć zamka w czasie rzeczywistym. Taka opcja dostępna jest po zastosowaniu bramki internetowej Wi-Fi (więcej o bramce znajdziesz tutaj)

W przypadku zakupu klamki smartLock model 401 zyskujesz również możliwość otwarcia klamki nośnikiem w z technologią MiFare S50 – kartą, brelokiem, naklejką itp. Programowanie nośnika jest bardzo proste i nie są wymagane dodatkowe elementy.

Ciesz się wygodnym życiem!

Dwa proste kroki do zdalnego zarządzania dostępem do Twojego apartamentu:

  1. Pobierz bezpłatną aplikację (aplikacja zależna od wybranego producenta zamka – informacje znajdziesz tutaj)
  2. Utwórz swoje konto i dodaj zamki którymi chcesz zarządzać .

Gotowe! Teraz już możesz wysłać kody lub elektroniczne klucze dostępu!

Pamiętaj, że nie musisz być przy zamku aby wysłać kod dostępu lub wydać elektroniczny klucz. Jeśli dany zamek został już poprawnie dodany do aplikacji możesz wysyłać do niego dostęp z dowolnego miejsca na świecie.

  1. Wysyłanie e-kluczy – umożliwiają dostęp poprzez otwarcie aplikacją zainstalowaną na telefonie z technologią Bluetooth. E-klucze mogą być wydawane na stałe lub na określony czas. Osoba, która ma zostać uprawniona do otwierania zamka w ten sposób musi posiadać konto w wybranej aplikacji. Administrator w każdej chwili może odebrać dostęp. Aby wysłać i odebrać e-klucz zarówno administrator zamka jak i odbiorca musi mieć telefon połączony z siecią Internet.
  2. Wysyłanie kodów dostępu – uprawniają do wejścia po użyciu odpowiedniego kodu otrzymanego za pośrednictwem wiadomości SMS.Kody generowane są na podstawie algorytmów. Jeśli natomiast chcesz stworzyć swój własny kod (np. 123456) w momencie jego tworzenia, Twój telefon musi znajdować się w zasięgu zamka i mieć włączoną funkcję Bluetooth i aplikację na smartfonie.

 

Prosty dostęp. Zadowoleni goście!

Elektroniczne zamki do apartamentów to wygoda nie tylko dla Ciebie ale również dla Twoich gości!

Już nie będą musieli czekać aż ktoś przywiezie im klucze oraz w przypadku późnego przyjazdu swobodnie dostaną się do wynajętego lokalu!


Rozwiązania dedykowane dla osób wynajmujących apartamenty

Aby cieszyć się wygodą wysyłania kodów dostępu do Twojego apartamentu wystarczy jedynie jedna wybrana klamka elektroniczna oraz zainstalowana bezpłatna aplikacja na Twoim smartfonie.

Klamka smartLock (dowolny model) , zamek igloohome Mortise, zestaw NUKI HOST– zabezpieczenie drzwi wewnętrznych. Możliwe zastosowanie w drzwiach drewnianych, aluminiowych.

Kontroler smartLock 101 ze względu na możliwość zastosowania na zewnątrz idealnie sprawdzi się przy zabezpieczeniu dostępu do bram garażowych, parkingów, drzwi wejściowych itd.

Bramka smartLock wi-fi Dodatkowy element systemu obsługujący zamki smartLock pozwalający na przekazywanie rzeczywistych informacji do administratora zamka dot. historii otwarć. Administrator może również otworzyć klamkę zdalnie, sprawdzić poziom baterii w zamku oraz otrzymywać powiadomienia o otwarciu klamki.

Bramka nie jest wymagana, może zostać dodana w każdej chwili.

Administrator zamka może nadawać kody zdalnie i wysyłać je SMS bez posiadania bramki.

Aplikacja mobilna Aplikacja obsługuje wszystkie elementy systemu, które w prosty sposób można dodać lub usunąć. Więcej na temat aplikacji przeczytasz tutaj.


 

Podobają Ci się nasze rozwiązania? Skontaktuj się z nami!

 

contact Skontaktuj się z nami