igloohome Mortise -Elektroniczny zamek na kod, kartę, Bluetooth

igloohome Mortise -Elektroniczny zamek na kod, kartę, Bluetooth

1699 zł

Zamek igloohome Mortise to połączenie najwyższego poziomu bezpieczeństwa i najnowocześniejsza technologia. Produkowany w najlepszych fabrykach w Korei Południowej, wyróżnia się jakością wykonania i nowoczesną technologią.

Dlaczego Inteligentny zamek cyfrowy igloohome jest mądrzejszy od reszty?

Inteligentny zamek cyfrowy igloohome nie jest zwykłym zamkiem elektronicznym. Możesz, tak jak w przypadku innych zamków otworzyć go bez klucza za pomocą smartfona, ale igloohome chciał zrobić to lepiej. Zadbano więc o design, jakość, dodano nowe funkcje w aplikacji zaprojektowanej tak, aby zapewnić Ci jak najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Zrobiono również prosty zamek, ponieważ nikt nie ma czasu na skomplikowane instrukcje.

Integracja z serwisem Airbnb

igloohome nawiązał współpracę z serwisem Airbnb, aby zsynchronizować Twoje rezerwacje z dostępem do wynajmowanej nieruchomości. Z zamkiem igloohome Mortise nie musisz się martwić o ponowne zameldowanie i wymeldowanie gości.

Jak to działa?

Po potwierdzeniu rezerwacji zakwaterowania gościa wysyłamy unikalny kod PIN do gościa. Wykorzystają go do wejścia do nieruchomości przez cały okres pobytu. Pod koniec kod PIN gościa wygasa. Po potwierdzeniu kolejnej rezerwacji zakwaterowania dla nowego gościa generowany jest nowy unikalny kod PIN.

Zobacz prezentację igloohome Mortise

Przejdź do sklepu

Opis produktu

Wiele trybów otarcia

Odblokuj za pomocą kodu PIN, klucza bluetooth na smartfonie lub karty MiFare. Oferowane są różne tryby wejścia w celu zapewnienia elastyczności dostępu. Nadal istnieje możliwość użycia klucza mechanicznego.

Kod PIN

Zamek cyfrowy igloohome Mortise jest wyposażony w ekran dotykowy LED, który można go odblokować po wpisaniu 8-cyfrowego kodu PIN. Dla każdego zamka istnieje nadrzędny kod PIN, który jest przeznaczony dla właścicieli domów i zawsze jest aktywny (tj. Akceptowany przez zamek). W razie potrzeby administrator zamka może zmienić kod nadrzędny za pomocą aplikacji.

Tymczasowe kody PIN można tworzyć z naszej aplikacji mobilnej w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Możesz ustawić dokładną godzinę i datę, kiedy kod PIN stanie się aktywny (np. 9.00 w dniu 1 kwietnia 2018 r.) Oraz po jego wygaśnięciu (godzina 21.00 w dniu 1 kwietnia 2018 r.).

Jeśli chcesz, możesz ustawić jednorazowy kod PIN dostępu. Będzie to użyteczne, jeśli będziesz potrzebować pokojówki na cały dzień lub dostawcę, aby zrzucił paczki zakupów online w domu, gdy jesteś poza nim.

Wszystko to można zrobić, mimo że zamek nie wymaga połączenia z Internetem! Magia pochodzi z synchronizacji naszego inteligentnego zamka i naszej aplikacji mobilnej, jeszcze przed zainstalowaniem zamka.

Po wygaśnięciu kodów PIN nie są już akceptowane przez zamek, więc Twoja nieruchomość pozostaje bezpieczna.

Technologia Bluetooth

igloohome Mortise lock może być otwierany technologią Bluetooth. Oznacza to, że możesz otworzyć drzwi używając jedynie smartfona.

Jeśli znajdujesz się w bliskiej odległości od zamka (np. W promieniu ok. 1-2 m), możesz z łatwością dotknąć opcji “Odblokuj” w aplikacji mobilnej igloohome, a inteligentna blokada igloohome odblokuje się odpowiednio.

Możesz wysłać klucz bluetooth do gościa, którego chcesz powitać w swoim domu. Podobnie jak w przypadku kodu PIN, możesz ustawić, jak długo ma obowiązywać klucz Bluetooth.

Dostęp do logów dla kluczy bluetooth również jest dostępny w apliakcji! Zobacz historię dokładnych dat i godzin, w których został użyty klucz bluetooth – większa widoczność oznacza Twój spokój! Dostępne są także dzienniki dostępu do kodów PIN – są one aktualizowane, gdy główny właściciel używa klucza Bluetooth do odblokowania zamka.

Jednym z nowych dodatków do funkcji aplikacji są alerty dostępu. Zostaniesz ostrzeżony, gdy ktoś bliski lub odwiedzający wejdzie do twojego domu za pomocą klucza bluetooth. Nasz zespół produktowy nieustannie ulepsza naszą aplikację i wprowadza nowe funkcje, więc szukaj ich!

Klucz mechaniczny

Dzięki zamkowi igloohome Mortise pewnie zapomnisz o takich tradycyjnych formach otwarcia, ale jest ona zachowana jako tryb wejścia w sytuacjach awaryjnych (np. Jeśli nie możesz zmienić baterii zamka, zanim zabraknie mu zasilania). Jest to konwencjonalna metoda zamka i klucza, w której wkładasz klucz fizyczny i obracasz go, aby odblokować zamek.

Jest to plan awaryjny, aby zapewnić Ci pewność, że będziesz mógł wejść do domu bez względu na wszystko.

Aplikacja mobilna

Udziel dostępu do Twojego domu, nawet gdy jesteś daleko. Za pomocą aplikacji mobilnej igloohome utwórz kody PIN lub klucze bluetooth i wybierz, jak długo mają obowiązywać. Wyślij je do swoich gości bezpośrednio z aplikacji.

Działa w trybie offline

igloohome MORTISE lock współpracuje z innowacyjną technologią obejmującą szyfrowanie i synchronizację. Internet nie jest wymagany do blokady, co zwiększa niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania.

Zobacz dzienniki dostępu

Śledź daty i godziny, w których odwiedzający wchodzą do Twojego domu/biura/apartamentu itd. Dzięki dostępnej historii zdarzeń możesz spokojnie zdalnie zarządzać dostępem do ważnych dla Ciebie lokali.

Dzienniki dostępu do kluczy Bluetooth są aktualizowane w czasie rzeczywistym, a dzienniki dostępu do kodu PIN są aktualizowane, gdy właściciel główny używa klucza Bluetooth.

Usługi opcjonalne

Użytkownicy serwisu Airbnb mogą synchronizować swoje kalendarze aukcji z ich kontem igloohome, dzięki czemu kody PIN są tworzone automatycznie dla gości.

Prosty montaż – sprawdź!

Dane techniczne

Dane techniczne

Zgodność drzwi:
Grubość drzwi 40 mm do 60 mm
Odstęp od krawędzi drzwi > 190 mm (z rączką)
Rodzaj drzwi Drzwi drewniane (zgodne z prawą / lewą ręką)
Wymiary:
Panel zewnętrzny 80 x 303 x 17,8 (mm)
Panel wewnętrzny 79,8 x 302,4 x 26 (mm)
Waga 1,97 kg (nw) / 2,46 kg (gw)
Materiał:
Panel zewnętrzny Al, ABS
Panel wewnętrzny Al, Zn, ABS
 Ilość obsługiwanych kart MiFare  Do jednego zamka można dodać jednocześnie 16 kart/naklejek MiFare
Metoda otarcia Kod PIN, klucz Bluetooth, karta klucz(2 w zestawie), awaryjny klucz mechaniczny (2 w zestawie)
Kolor czarny
Temperatura ~ -25 ° C ~ 75 ° C (przez 48 godzin)
Zasilanie awaryjne Bateria alkaliczna DC9V (brak w zestawie)
Żywotność baterii Do 1 roku
Gwarancja 1 rok na wady elektroniczne i mechaniczne
Stosowanie Do zainstalowania w miejscach osłoniętych
Odporność IP65 (odporny na zachlapanie i kurz)
contact Skontaktuj się z nami